Scoor een stukje Aussie-geschiedenis op de virtuele oldtimerveiling van Pickles - Mannen leven webjournaal

Hier bij Men Life Web Journal schrijven we veel verhalen over Lamborghini's en Ferrari's, en met een goede reden; de auto's zijn indrukwekkend, zowel esthetisch als qua prestaties. Maar ondanks onze affiniteit met het hedendaagse, is er iets vreemds bevredigends aan een logge klassieker. Misschien is het de Aussie in ons die er doorheen schijnt, maar we vinden het nog steeds moeilijk om de drang te weerstaan ​​​​om elke keer dat we een oude Torana door de straat zien scheuren een volledige hoofddraai in Exorcist-stijl te maken. Het is een Australisch overgangsritueel, en nu, dankzij de goede mensen bij Pickles, zou je in de bestuurdersstoel kunnen zitten.

De remarketingspecialist organiseert dit weekend een online veiling die barst van de prestigieuze, klassieke en unieke auto's. Gebaseerd op Pickles' Hobart-filiaal, begint de Classic Car-veiling op vrijdag 24 juli en loopt tot en met woensdag 29 juli, waarbij 20 iconische voertuigen worden aangeboden die zelden te koop zijn. Dus, wat ligt er voor het grijpen?

1975 Holden Torana

Deze LH Torana SL/R 5000 tribute-handgeschakelde vierversnellingsbak is een absoluut wapen op en naast het circuit en heeft een 5,0-liter motor, een Ford Toploader-versnellingsbak en een Ford 9-inch differentieel. Met een witte carrosserie, zwarte markeringen en zwarte vinylbekleding, geeft de kilometerteller 264.431 km aan.

1969 Ford Fairmont

Iedereen heeft wel eens een Fairmont gehad of kent tenminste iemand die een Fairmont heeft gehad. Jarenlang domineerde de auto de familiescène hier in Australië, maar eind jaren 60 waren deze voertuigen verrassend krachtig. Deze 8-cilinder uit 1969 heeft de 302 Carburateur eenmotorige en slechts 36.000 mijl op de teller. Geen slechte poging voor een 50 jaar oud strijdpaard.

1956 Holden FJ

De FJ, het onbetwiste icoon van Australische auto-excellentie uit het midden van de eeuw, was een nietje onder gezinnen, ondanks dat hij hier alleen tussen 1953 en 1956 werd geproduceerd. Deze superzeldzame en onberispelijk verzorgde editie uit 1956 heeft een handmatige kolomverschuiving en de klassieke 2.2 -liter carburateur benzinemotor, om nog maar te zwijgen van het hebben nog volledige logboeken.

Ford Hot Rod uit 1935

Deze verbrande oranje schoonheid heeft een Ford Toploader-versnellingsbak, een Ford 9-inch differentieel en een benzinemotor met een cilinderinhoud van 5,7 liter. Het tweedeurs meesterwerk heeft een zwart lederen bekleding en een bijpassende aanhangwagen (apart verkrijgbaar).

1974 Holden Monaro

De grote hond van het Aussie-circuit, de Monaro, is een baken in de autogeschiedenis van het land. Dit V8-beest heeft een automatische transmissie met 3 versnellingen en een 4,2-liter Carburateur-enkele motor.

1988 Holden HSV Commodore

Geen enkele Aussie-autoveiling zou compleet zijn zonder een optreden van de beruchte Commodore. Deze handgeschakelde 8-cilinder-editie uit 1988 heeft een krachtige 5-liter motor en een aantal kenmerkende race-emblemen.

Andere opmerkelijke voertuigen die voor het grijpen liggen, zijn een Volkswagen Beetle uit 1962 en een MG Metro uit 1985. De voorraad is afkomstig van een reeks particuliere leveranciers. Zoals we al zeiden, als je graag een stukje Aussie-autogeschiedenis wilt oppikken, ga dan dit weekend naar de online veiling van Pickles. Je zou kunnen weglopen met een berijdbaar stukje memorabilia. De veiling loopt van vrijdag 24 juli om 11.00 uur tot woensdag 29 juli om 20.00 uur. AEST.

U zal helpen de ontwikkeling van de site, het delen van de pagina met je vrienden